Contact

Bezoekadres
Da Costakade 102
1053 WP Amsterdam

Receptie
E-mail: info@denieuweliefde.com
Telefoon: 020 5891680

Pers
Voor interviewaanvragen, meer informatie en beeldmateriaal kunt u contact opnemen via pers@denieuweliefde.com of telefoon 020 5891680

Organiseer uw evenement in De Nieuwe Liefde
Heeft u vragen of wilt informatie op maat ontvangen over het huren van een van onze zalen dan kunt u contact opnemen via sales@denieuweliefde.com of telefoon 020 5891680

Vragen?
Heeft u vragen over bereikbaarheid, kaartverkoop of (rolstoel)toegankelijkheid dan staat het antwoord wellicht op onze FAQ pagina.

 

PERSONEEL

Directeur
Clayde Menso
Clayde.menso@amerpodia.nl

Personeel en organisatie
Rozemarijn Vermeulen
Rozemarijn.vermeulen@amerpodia.nl

Programmering
Esther Gaarlandt
Esther.Gaarlandt@amerpodia.nl

Jonne ter Braak
Jonne.terbraak@amerpodia.nl

Julia Ploum
Julia.ploum@amerpodia.nl

Daan Roovers
Daan.roovers@amerpodia.nl

Myrthe Hilkens
Myrthe.hilkens@amerpodia.nl

 Sales en Events
Bart Zuidam
Bart.zuidam@amerpodia.nl

Laura van Gessele
Laura.vangessele@amerpodia.nl

Dennis Scheffers
Dennis.scheffers@amerpodia.nl

Thomas Blonk
Thomas.blonk@amerpodia.nl

Martien Stegeman
Martien.stegeman@amerpodia.nl

Marketing en communicatie
Marlies Vriesendorp
Marlies.vriesendorp@amerpodia.nl

Daphne Holthuizen
Daphne.holthuizen@amerpodia.nl

Anne Vroegindeweij
Anne.vroegindeweij@amerpodia.nl

Shayne McCreadie
Shayne.mccreadie@amerpodia.nl

Alexandra Libina
Alexandra.libina@amerpodia.nl

Horeca 
Andreas Jungwirth
Andreas.Jungwirth@amerpodia.nl

Techniek
Luis Pinto
Luis.pinto@amerpodia.nl